03-7534000    info@Visa-Law.co.il

הגירה לאוסטרליה

מפת אוסטרליה

אוסטרליה, האי הגדול בעולם והמדינה השישית בגודלה, מכילה למעלה מ 20 מיליון בני אדם. נופיה הקסומים, האוכלוסייה המגוונת ו”חסרת הדאגות”, אפשרויות התעסוקה, לימודים ואיכות החיים הן רק חלק מהסיבות בגינן האי מהווה יעד הגירה אטרקטיבי.

 


אפשרויות הגירה לאוסטרליה

הליך העתירה לקבלת אזרחות אוסטרלית אינו אחיד, וניתן להתאמה אישית, בהתאם למידת הזכאות. משרד עו”ד דותן כהן יכול לסייע לך במציאת פתרונות ועזרה בדרך להשגת האזרחות האוסטרלית המבוקשת. מומחי המשרד יסייעו בבבחירת הבקשה המתאימה לך ביותר, כמו גם בנושא הדרישות המקדימות ההכרחיות.

האפשרויות שלנו להגירה לאוסטרליה כוללות:

אשרות הנתנות בהתאם לתוכנית מתן חסות ממעסיק ((Employer Nomination Scheme Visas- עבור עובדים מיומנים המעונינים לקבל מעמד של תושב קבע, בתוכנית קבלת הויזה עפ”י תכנית מתן חסות ממעסיק  (186Subclass ) זוהי אופציה תקפה. אשרה זו כרוכה בתהליך בן שני שלבים; בשלב הראשון, מעסיק אוסטרלי חייב למנות את העובד, ושנית, העובד מגיש בקשה. אשרה זו מחולקת לשלוש קטגוריות או “זרמים”. “זרם” מעבר המגורים הזמניים, שהנו למי שמחזיק את האשרה Subclass 457 (ראה להלן) והמעסיק הנוכחי שלו / שלה רוצה להציע לו משרה קבועה. “זרם” הכניסה הישירה שהנו למי שמעולם לא עבדו באוסטרליה או עבדו בה תקופה קצרה. “זרם” המבוסס על הסכם למי שהנו בחסות מעסיק עפ”י הסכם רשמי שנוצר במשא ומתן.

ויזת הגירה לעובדים מיומנים – עבור עובדים מיומנים הרוצים לקבל מעמד של תושב קבע, ויזה הגירה לעובדים  עצמאיים מיומנים  (Subclass 189), או ויזת הגירה על בסיס מיומנות מועמד (Subclass 190), הנה אופציה תקפה. לקבלת הוויזה המיומנות-העצמאית, חייב המבקש להגיש בקשה שבה באים לידי ביטוי עניינו וכישוריו. לקבלת ויזה למועמד מיומן, המבקש חייב להיות ממונה על ידי סוכנות ממשלתית או סוכנות טריטוריאלית טרם הגשת הבקשה לוויזה. בהגשת הבקשה לשני סוגי הויזה, על המבקש להשתמש בשירות המקוון של אוסטרליה המסייע להבטיח כי איזורים שונים של אוסטרליה יקבלו עובדים מיומנים.

ויזת השקעה וחדשנות (קבועה)  – לאלו המחזיקים ויזת חדשנות עסקית והשקעה (זמנית) וברצונם לקבל מעמד של תושב קבע באוסטרליה, נדרשת הגרסה הקבועה של האשרה הזמנית (Subclass 888). על המועמד להוכיח כי הוא / היא ממשיכים לעמוד בדרישותיה של האשרה. האשרה מאפשרת לאנשים להישאר באוסטרליה ללא הגבלת זמן, לעבוד וללמוד, להירשם במערכת הבריאות של אוסטרליה, ואף להגיש בקשה לאזרחות אוסטרלית, במידה והנם כשירים.

מתן חסות לבן זוג או שותף – לאנשים להם יש בן זוג אוסטרלי או שותף, האזרח האוסטרלי יכול לתת חסותו לקבלת אזרחות. על מנת לקבל אזרחות, בן הזוג או השותף שאינו אוסטרלי חייב להיות תושב קבע במועד הבקשה ולענות על דרישת המגורים, חייב להיות בעל שם טוב, בעל ידע בסיסי באנגלית, לשאת בכל האחריות והזכויות הנלוות לאזרחות האוסטרלית (אם מתחת לגיל 60), ולהראות שבכוונתו להתגורר או לשמור על קרבה והשתייכות לאוסטרליה.

האפשרויות אותן אנו מציעים עבור מתגוררים או מבקרים באוסטרליה על בסיס זמני כוללות:

ויזת מבקר – עבור אלה שרוצים לבקר באוסטרליה אך אינם בעלי דרכון אוסטרלי או ניו זילנד, נדרשת ויזת תייר. אזרחים זרים ממדינות אירופה יכולים להגיש בקשת eVisitor ויזה, אשר מאפשרת למבקרים להישאר באוסטרליה לתקופה של עד שלושה חודשים במהלך כל ביקור, במשך 12 חודשים ממועד קבלת ויזת ה-  eVisitor.

אזרחים זרים מארצות הברית ומספר מדינות אירופאית ומדינות אסיאתיות שונות יכולים לקבל אשרת ביקור אלקטרונית. (ETA)  שהנה תקפה לתקופה של עד שלושה חודשים במהלך כל ביקור, במשך 12 חודשים. מבקרים המבקשים לבקר באוסטרליה למשך תקופה של יותר משלושה חודשים בכל פעם, יכולים להגיש בקשה לויזת מבקר (Subclass 600).

ויזת עבודה זמנית (מיומנת) – עבור אלה המעונינים לעבוד באוסטרליה ויזת עבודה זמנית (מיומנת) (Subclass 457) נדרשת. על המועמד להיות תחת חסות המעביד, והעיסוק חייב להימנות על רשימת העיסוקים המקצועיים המאוחדים  של אוסטרליה. אשרה זו תקפה עד ארבע שנים, ומספקת נתיב לישיבת קבע באוסטרליה.

ויזת חדשנות עסקית והשקעות (זמניות) – עבור אלה המעונינים לנהל עסק, להשקיע בעסק, או לבצע פעילות יזמית באוסטרליה, ויזת חדשנות עסקית והשקעות ( (Subclass 188) נדרשת. ויזה זו מחולקת לחמש קטגוריות או “זרמים”. “זרם” החדשנות העסקית הנו עבור בעלי הכישורים העסקיים המעוניינים להקים, לפתח ולנהל עסק חדש או קיים באוסטרליה. “זרם” המשקיעים הנו עבור אלה המעונינים לבצע השקעה של לפחות 1,500,000 AUD באוסטרליה ולתחזק עסקים ופעילות ההשקעה באוסטרליה. “זרם” המשקיע המשמעותי הנו עבור אלה המוכנים להשקיע לפחות 5,000,000 AUD בהשקעה משמעותית באוסטרליה ומעונינים לשמור על עסק ופעילות ההשקעה באוסטרליה. “זרם” משקיעי הפרימיום מיועד לאלה המוכנים להשקיע לפחות 15,000,000 AUD בהשקעות פרמיה באוסטרליה ורוצים לשמור עסק ופעילות השקעה באוסטרליה. זרם היזם הנו למי שהנו בעל הסכם מימון מאת צד שלישי של לפחות 200,000 AUD על מנת לבצע פעולת יזמיות במטרה להוביל למסחור של מוצר או שירות באוסטרליה או פיתוח של עסק באוסטרליה.

כל חמשת זרמים אלו של הויזה הנם נתיבים לקבלת אשרה לישיבת קבע.

ויזת עבודה ונופש – עבור אלה המבקשים ללמוד ולעבוד באוסטרליה, נדרשת ויזת עבודה ונופש (Subclass 462). על המועמד להיות בגיל שבין 18-30 שנה, ובעל דרכון מאחת המדינות הבאות: ארגנטינה, בנגלדש, צ’ילה, סין, הונגריה, אינדונזיה, ישראל, לוקסמבורג, מלזיה, פולין, פורטוגל, סן מרינו, סלובקיה , סלובניה, ספרד, תאילנד, טורקיה, ארה”ב ואורוגוואי. אשרה זו מאפשרת למבקר להישאר באוסטרליה לתקופה של עד שנה, לעבוד באוסטרליה לתקופה של עד שישה חודשים עבור כל מעסיק, וללמוד עד תקופה של ארבעה חודשים.

ויזת סטודנט – עבור אלו המעוניינים ללמוד באוסטרליה, נדרשת ויזת סטודנט (Subclass 500). על המועמד להתקבל ללימודים במשרה מלאה בקורס הרשום במוסד חינוכי אוסטרלי. המבקש חייב גם להראות גם כי הוא מתכוון להישאר באוסטרליה רק ​​באופן זמני וכי בכוונתו לעזוב בסוף לימודיו, כמו כן הנו חייב להוכיח כי  יש לו מספיק כסף  למימון תקופת שהייתו באוסטרליה.

 

הגירה לאוסטרליה עם משרד עורכי דין דותן כה

יתרונותינו הינם בין היתר:

  • משרדנו נמצא ברשימת המשרדים המומלצים מטעם שגרירות אוסטרליה בישראל.
  • משרדנו פועל בהתאם להנחיות העדכניות ביותר של רשות ההגירה האוסטרלית.
  • משרדנו בעל ניסיון בעבודה מול רשויות ההגירה והקונסוליות.
  • קשרי עבודה הדוקים עם לשכות משרדי הפנים בישראל וכן עם הרשויות במדינות היעד
  • קשרים משפטיים, חברתיים ופוליטיים ענפים בתחום ההגירה והרילוקישן.
  • רשת קולגות של מומחים בתחומי הגירה מסביב לעולם.
  • ההצלחה שלנו באה בזכות תשומת ליבנו לפרטים הקטנים, תוך שימוש בידע, ניסיון והמומחיות אותה צברנו בהליכי סיוע ללקוחותינו.