ממליצים עלינו

להלן מספר המלצות ומילים חמות שקיבלנו מקהל לקוחותינו

מלאני ובריאן קאף

מלאני ובריאן קאף קיבלו את האזרחות האמריקאית שלהם

שירה גפני

עוד לקוחה מרוצה! שירה המקסימה קיבלה אזרחות אמריקאית

Kurt and Sandra Schnell

קורט וסנדרה קיבלו אזרחות אמריקאית

Hadas Hinkis

Dan Balter

Leora Goldberg

Ester Manor

מעבר לישראל

Clementine Baan

,Dear Dotan

You are also a professional person and your work does not stop between 9 -17 hour! I also want to tell you that you have a great team behind you and the are all professionals! I hope to meet them all in 2020 when I come to Israel.

Met vriendelijke groet,

Clementine Baan

Immipoint clementine@immipoint.com www.immipoint.com Prinses Catharina Amalialaan 127 3708 ZR Zeist T: +31 (0) 6 555 000 59

Harry Thomas

Dr. Ahmad Naser

Leigh Wells

Keni Dukkati

Andrew Bay

Rami Kansao

Jemal Saleh

Mounes Haddad

Jocelynne Annette Scutt

Ibrahim Ambriss

Vanessa Harris

Cameron Young

Kerry Bond

Mohamed Albayaa

Elie Tannous

Hisham Dassouki

Valentina Gubanova

John Brans

Ahmed Akl

Adnan Faour

Bryan Cuff

Abdulsalam AlQutub

Taj Algouda

Waffa Qahtani

Cheyne Turner

Basem Salman

שאול ואסתי מ.

מכתב זה הוא המלצה על משרד עו”ד דותן כהן. בשנה האחרונה הם טיפלו בבקשת הגרין קארד שלנו. הם מאוד מקצועיים, משתפים פעולה ויעילים. קיבלנו תשובות מפורטות לשאלותינו והיה מאוד נעים לעבוד מולם. אין ספק שללא עזרתם בהליך הבקשה שלנו לא היינו משיגים את הגרין קארד כלל. מכיוון שכך אנו מבקשים להמליץ לכל המבקשים גרין קארד - אם ברצונכם באמת להצליח ולקבל את הגרין קארד אל תחסכו בעלויות עורך הדין והשתמשו בשירותי משרד עו”ד דותן כהן.”

עמית מ.

“תודה רבה על עזרתכם בבקשתי. הראיון עבר בהצלחה והכל עבר חלק. השקעתכם הוכיחה את עצמה, הן במילוי המסמכים והן בהכנה לראיון. הייתם יסודיים, קשובים לשאלותיי הרבות והחשוב מכל, תמכתם בי כל העת. תודה שוב”

גרין קארד 2009
28 לנובמבר 2009

יוסי ס.

"מבקש להודות לצוות משרד עו"ד דותן כהן על כל מאמציהם לעזור לי להשיג גרין קארד. במקרה שלי היייתי זקוק לעזרה בהגדרת מקצועי כדי שאוכל לקבל את הגרין קארד. ללא עורכי הדין המנוסים של משרד עו"ד דותן כהן, לא הייתי מקבל לעולם את הגרין קארד"

נרימן נדלר

"אשמח להמליץ בפה מלא על שירותי משרד עו”ד דותן כהן לכל מי שרוצה להבטיח את סיכויו לקבלת גרין קארד ולהוכיח כי השירות שקיבלתי ממך היה אמין ומקצועי וכי עשית ככל יכולתך למעני,בדיוק כפי שהובטח לי בשיחה הטלפונית הראשונה שניהלנו. תודה רבה על עזרתכם"

נרימן נדלר 29 לאוגוסט 2013 שבדיה.