הליך קבלת אזרחות אוסטרלית

זקוקים לאזרחות אוסטרלית? הגעתם למקום הנכון. מומחי ההגירה במשרד עו”ד דותן כהן יקדישו את מיטב זמנם לעזור לך בהליך קבלת אזרחות אוסטרלית. ההליך מותנה בהתאמתך לדרישות וייעשה באופן המתאים לאופי התאמתך.

קיימות כמה אופציות לקבלת אזרחות, כשלכל אחת מהן דרישות התאמה ספציפיות. אופן הגשת הבקשה יכול להשתנות בהתאם למגוון הרב של הגשת בקשות הקיים, כאשר הבחירה ביניהן מושפעת מהאזרחות הנוכחית שלך.

מומחי ההגירה שלנו יבדקו מהי הדרך המתאימה ביותר במקרה שלך וילוו אותך לכל אורך הדרך עד להשגת האזרחות המבוקשת.


דרישות מקדימות לקבלת אזרחות אוסטרלית:

  •  עליך לוודא כי הנך עומד בדרישות / זכאי
  •  איסוף מסמכים אישיים מקוריים
  •  הכנת עותקים שאושרו על ידי נוטריון
  • השלמת ומשלוח טופס הבקשה

משרד עו”ד דותן כהן יסייע לך בהגשת הבקשה ויעדכן אותך כאשר תתקבל תשובה. אנא קרא את ההסברים הקצרים המצורפים:

מהגר בעל אזרחות קבע

יש כמה סוגים של ויזה שמקנים ישיבת קבע באוסטרליה. אם הוענק לך מעמד של תושב קבע, פירושו של דבר כי הנך רשאי להתגורר באוסטרליה לתמיד.

בעל / אשה או בן זוג בעל אזרחות אוסטרלי

נשואים לאזרח/ית אוסטרלי/ת או בני זוג של אזרחים אוסטרליים לא מקבלים אוטומטית אזרחות. גם נישואין לאזרח/ית אוסטרלי/ת מצריכים הגשת בקשה לאזרחות.

אזרחי ניו זילנד המתגוררים באוסטרליה

בעלי אזרחות ניו-זילנדית זכאים לאזרחות אוסטרלית, במידה ונכנסו לאוסטרליה לפני 26 בפברואר 2001. לניו-זילנדים מוענקת אוטומטית ויזה מיוחדת (SCV). אם הגעת לפני 26 בפברואר 2001 אזי ויזה זו מקנה לך רשות להתגורר ולעבוד באוסטרליה והנך זכאי לעתור לקבלת אזרחות אוסטרלית.
לעזרה בכל אחת מסוגי הויזות שהוזכרו לעיל, צור עמנו קשר ואחד מומחי הגירה לאוסטרליה של משרדנו יחזור אליך עוד היום למעבר קל וחלק! במשרד עו”ד דותן כהן יסייעו בידך להבין את הדרישות המוקדמות השונות, על החריגים והיוצאים מן הכלל שבהן, וידריכו אותך לאורך כל ההליך, צעד אחר צעד. מומחי ההגירה שלנו יבטיחו את הכנתך המושלמת להליך.

במידה ואינך בטוח איזו ויזה היא המתאימה לך ביותר, יש לך שאלות או התלבטויות, נסייע בידך ! צור קשר עוד היום.