אודות המשרד

אנו מספקים תמיכה וייעוץ משפטי בתחום ההגירה לחברות בינלאומיות ולאנשים פרטיים ומתמחים במדינות הבאות: ישראל, ארצות הברית וקנדה. המשרד נוסד ב- 2004 על ידי עורך הדין דותן כהן ומאחוריו 14 שנות ניסיון בתחום. כיום, המשרד מספק את מלוא השירותים המשפטיים בתחום ההגירה והרילוקיישן.

+
ויזות בשנה
%
אחוזי הצלחה
1000
ק"מ נסיעה של לקוחותינו בשנה למדינה שאליה עברו
חברי צוות

המשימה שלנו

לספק תמיכה וייעוץ משפטי בתחום ההגירה למדינות הבאות: ישראל, ארצות הברית וקנדה.
תהליך ההגירה והמעבר למדינה אחרת הינו מורכב ביותר. אנחנו מעוניינים לא רק להצליח ולהשיג את הויזה המבוקשת, אלא גם לעשות זאת בצורה נטולת מתחים. בכדי למנוע הפתעות, עורכי הדין שלנו עורכים בדיקת זכאות בכל תיק חדש, לפני תחילת העבודה עליו, על מנת לאתר את "המוקשים" הפוטנציאליים, להיערך בהתאם ולחסוך עוגמת נפש עתידית.

משרדי החברה

ההתחייבות שלנו

משרדנו מתחייב לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוחותינו. כל בקשה מתחילה בבדיקת זכאות, על מנת לוודא שהויזה המבוקשת היא אפשרית. במקרים מיוחדים, אנו נעיר את תשומת לבכם לנושאים שדורשים תשומת לב מיוחדת, מיד כשנבחין בהם, זאת על מנת לבחור בדרך הנכונה עבורכם. בכך אנו מאפשרים לכל הלקוחות שלנו להגר בקלות ובאופן חוקי ממדינה למדינה. בשל ניסיון משרדנו לאורך השנים, אנו יכולים לעזור לך להגשים את המטרות שלך ולסייע לך ולמשפחתך לחיות, לעבוד וללמוד בחו”ל.

הצוות שלנו

במשרד מועסקים כ- 13 עובדים ביניהם עורכי דין ישראלים, אמריקאיים, קנדיים וסוכני הגירה ברישיון. במשרד קיים צוות אדמיניסטרטיבי תומך ומחלקת קשרי לקוחות דוברת אנגלית, ערבית ועברית. הניסיון הרב מסייע ללקוחותינו במציאת פתרון לבעיות בתחום ההגירה.

תהליך העבודה שלנו

תהליך העבודה שלנו מבוסס על סמך נסיון רב בתחום ההגירה והרילוקיישן ומורכב מארבעה שלבים עיקריים

עו״ד דותן כהן

מנכ״ל מייסד

דותן כהן הינו המייסד והבעלים של משרד עורכי דין דותן כהן. עו"ד כהן מטפל בתאגידים מסחריים ובלקוחות עסקיים ופרטיים בתחום ההגירה והרילוקיישן. עם למעלה מ- 16 שנות ניסיון, עו"ד כהן טיפל במאות לקוחות המשרד בתחום הרילוקשיין, ויזות עבודה, ויזות משקיעים, איחוד משפחות ובהליכי הגרין קארד. עו"ד כהן משמש כמרצה בקונגרסים יוקרתיים בעינייני דיני ההגירה בארה"ב, קנדה, ישראל ובריטניה. מאמריו של עו"ד כהן פורסמו מספר רב של פעמים ע"י לשכת עורכי הדין בישראל והוא הופיע בדפוס וברדיו בעינייני רפורמת הגירה, מגמות ברילוקיישן ובתחומי הגירה שונים.