03-7534000    info@Visa-Law.co.il

המלצות לקוחות

ממליצים

המלצה מאת ג’רלד וג’יין ברנן מאנגליה

לאחר שגילינו שזכינו בהגרלת הגרין קארד, יצרו אתנו קשר ממשרד עו”ד דותן כהן להציע את שירותיהם להכנת הבקשה לשגרירות האמריקאית ולאחר שהקדשנו לנושא מחשבה רבה החלטנו להסתייע בהם מכיוון שעבורנו הייתה זו הזדמנות של פעם בחיים ולא יכולנו להרשות לעצמנו טעויות. גייב רוניסקי יצר אתנו קשר ומתחילת התהליך ועד סופו הוכיח את יושרו ומהימנותו, שולח אין ספור הודעות בדואר האלקטרוני ומתקשר אלינו בסופי שבוע ובשעות בלתי סבירות המתאימות לנו. גייב עבר אתנו כל שלב של התהליך החל מעזרה בהשלמת הטפסים, בדיקתם ותיקונם, ייעוץ היכן ניתן להשיג את המסמכים הנחוצים, והגשתם למרכז הקונסולרי בקנטקי. הוא הסביר מה צפוי לנו והדריך אותנו לקראת הראיון הסופי. גייב גם עזר לנו רבות כאשר נתקלנו בבעיה בראיון שגרמה לנו להרגיש חסרי בטחון. הוא עודד אותנו ומייד פתח בבדיקת הנושא עבורנו (אנו הרגשנו אבודים ולא ידענו מה לעשות) ואף כתב מכתב עבורנו לשגרירות לנסות ולתקן את המצב. שבועיים מאוחר יותר קיבלנו חזרה את הדרכונים שלנו, כשבהם מוטבעת ויזת ההגירה המיוחלת. אנו ממליצים מאוד על גייב. השירות שהעניק לנו היה מעל ומעבר, ולא היה דבר שלא עשה עבורנו. קרוב לוודאי שללא עזרתו לא היינו משיגים את הגרין קארד. אנו מקווים לעזוב לצפון קרוליינה בחדשים הקרובים. תודה לך גייב. ג’רלד וג’יין ברנן 19 ינואר 2013 אנגליה

המלצה מאת מהנדס מג’ידי מ. ג’אפארע מערב הסעודית

ברצוי להודות למשרד עו”ד דותן כהן על מאמציהם הנהדרים, עזרתם, הדאגה וההכוונה, להבטיח את השלמת תהליך הגרין קארד אשר בו זכיתי הודות לסיועם המתמיד. מהנדס מג’ידי מ. ג’אפארע 9 פברואר 2013 ערב הסעודית

המלצה מאת ג’מילה וסאלים מטוניסיה

בעלי זכה בהגרלת הגרין קארד לשנת 2012. החלטנו להסתייע בשירותי משרד עו”ד המתמחה בהגירה ובחרנו בשירותי משרד עו”ד דותן כהן להסתייע בהם לקבלת הגרין קארד. ברצוננו להודות לצוות המעולה של משרד עו”ד דותן כהן אשר טיפל בנו: מייקל רוזנטל, עאסם שייח’ ואריקה שיין, אשר הגשימו את חלומנו. הם מקצועיים מאוד, וסייעו לנו רבות, במיוחד מייקל אשר ללא עזרתו לא היינו מצליחים לעולם לעבור את הראיון. הם הפכו את החווייה הזו לפשוטה, קלה והצדיקו את הבחירה בהם. מייקל סייע לנו בכל שלב, טיפל בכל פרט הקשור במילוי הטפסים, בבדיקתם, בקבלת האינפורמציה הנדרשת מאתנו, עזר בהכנת המסמכים והדריך אותנו מראש בכל פרט הקשור בראיון. ובזכות עבודת ההכנה המעמיקה שלו הראיון היה פשוט ומהיר, כל המסמכים והטפסים הנכונים היו בידינו וידענו מראש מה מצפה לנו בכל שלב: היינו מוכנים היטב להצליח ולקבל את הגרין קארד. תודה רבה לך מייקל על מאמציך סייעת לנו רבות ובלעדיך לא היינו מצליחים להגשים את חלומנו. ממליץ בהחלט על משרד עו”ד דותן כהן לכל חברינו ולכל אחד הזוכה בהגרלת הגרין קארד – אל תהססו לבחור בשירותי משרד עו”ד דותן כהן. ג’מילה וסאלים 15 לפברואר 2013 טוניסיה

המלצה מאת אהרן ג. דיאמונד מדרום אמריקה

זהו מכתב קצר המשבח את איכות השירות והייעוץ המצוין שמשפחתנו קיבלה ממשרד עו”ד דותן כהן. לאחר שנבחרנו בהגרלת הגרין קארד החלטנו שעדיף להסתייע בשירותי עו”ד המתמחה בנושא ההגירה. משרד עו”ד דותן כהן נראה מבטיח והחלטנו להשתמש בשירותיו. בהיותנו ממוקמים בחצי אחר של העולם – אפריקה – שימוש בשירותי עורכי דין שמעולם לא פגשת נושאת בחובה סיכון מסויים, אך מהרגע הראשון של הקשר אתם היה ברור לנו שבחירתנו נכונה. המקצועיות, כמו גם הגישה החברית שהפגינו כלפינו והידע הרב והמעמיק שלהם בתחום המקצועי, החדירו בנו בטחון מהרגע הראשון. במשך הזמן, כאשר נדרשנו למלא טפסים קיבלנו הדרכה מתמדת, תוך תשומת לב רבה לכל פרט ותשובות לכל שאלותינו, בבהירות וביעילות. לא היה רגע בתהליך שבו הרגשנו שאנו לבדנו. ברצוני לציין במיוחד את מייקל רוזנטל, שסבלנותו ויכולתו לצפות מראש את חששותינו ולהתייחס אליהן באריכות הפכו את התהליך לקל ונסבל הרבה יותר. משפחתנו מבקשת להודות למר רוזנטל ולדותן כהן על שסיפקו לנו שירות כה מקצועי, יעיל ונחוץ – אנו לא נהסס ונמליץ על שירותיהם לאחרים. אהרן ג. דיאמונד 6 למאי 2013 דרום אפריקה

המלצה מאת מאזן אפאנה מערב הסעודית

מומלצים בכל פה; מקצועיותם, יעילותם וההכנה הדקדקנית בכל שלב של אנשי משרד עו”ד דותן כהן סייעו לי ולמשפחתי בת 5 הנפשות להשיג את הגרין קארד באופן שנראה שיא הקלות. אין מילים לתאר את התמיכה הרבה והמעקב אחר השלמת המסמכים הדרושים. בהחלט אמליץ על משרדכם לכל מי שאדע שהגיש בקשה לגרין קארד בעקבות זכייה בהגרלה. מאזן אפאנה 21 יולי 2013 ערב הסעודית

המלצה מאת קמל פאטאל, זמביה

אמליץ ללא היסוס על שירותי משרד עו”ד דותן כהן לכל מי שיתעניין בשירותיהם להשגת גרין קארד. התרשמתי מאוד מהמקצועיות שהפגין צוות המשרד בארגון המסמכים, הקשר הישיר ללקוח הן באי מייל והן טלפונית, הכנת רשימת המסמכים הנדרשים (והסבר היכן וכיצד להשיגם במידה שהם חסרים), הכנה לראיון, ולבסוף גם בדיקה נוספת, טלפונית, לוודא ולאשר שכל המסמכים שברשימה מוכנים ועונים על הדרישות והסבר מה צפוי לקרות בראיון בשגרירות. בזכות יעילותם וההכנה המוקדמת הרגשנו מלאי בטחון והצלחנו להשיג את הגרין קארד ללא בעיות. ברצוני להדגיש שוב את העובדה שנמליץ ללא היסוס על שירותי משרד עו”ד דותן כהן לכל אחד המחפש ייעוץ לגבי הגירה או נזקק לייצוג מכל סוג שהוא. בתודה, קמל פאטאל 19 לאוגוסט 2013 זמביה

המלצה מנרימן נדלר שבדיה

מר רוזנטל היקר ! אשמח להמליץ בפה מלא על שירותי משרד עו”ד דותן כהן לכל מי שרוצה להבטיח את סיכויו לקבלת גרין קארד ולהוכיח כי השירות שקיבלתי ממך היה אמין ומקצועי וכי עשית ככל יכולתך למעני,” “בדיוק כפי שהובטח לי בשיחה הטלפונית הראשונה שניהלנו. תודה רבה על עזרתך, נרימן נדלר 29 לאוגוסט 2013 שבדיה.

 • "מבקש להודות לצוות משרד עו"ד דותן כהן על כל מאמציהם לעזור לי להשיג גרין קארד. במקרה שלי היייתי זקוק לעזרה בהגדרת מקצועי כדי שאוכל לקבל את הגרין קארד. ללא עורכי הדין המנוסים של משרד עו"ד דותן כהן, לא הייתי מקבל לעולם את הגרין קארד"

  יוסי ס . הגרלת גרין קארד 2008 . 31 לאוגוסט 2008

  המלצה מיוסי – ישראל
 • "תודה רבה על עזרתכם בבקשתי. הראיון עבר בהצלחה והכל עבר חלק. השקעתכם הוכיחה את עצמה, הן במילוי המסמכים והן בהכנה לראיון. (more…)

  המלצה מאת עמית מישראל
 • "מכתב זה הוא המצלה על משרד עו"ד דותן כהן. בשנה האחרונה הם טיפלו בבקשת הגרין קארד שלנו. הם מאוד מקצועיים, משתפים פעולה ויעילים. קיבלנו תשובות מפורטות לשאלותינו והיה מאוד נעים לעבוד מולם. (more…)

  המלצה מאת שאול ואסתי מישראל
 • לאחר שגילינו שזכינו בהגרלת הגרין קארד, יצרו אתנו קשר ממשרד עו"ד דותן כהן להציע את שירותיהם להכנת הבקשה לשגרירות האמריקאית (more…)

  המלצה מאת ג’רלד וג’יין ברנן מאנגליה
 • ברצוי להודות למשרד עו"ד דותן כהן על מאמציהם הנהדרים, עזרתם, הדאגה וההכוונה, להבטיח את השלמת תהליך הגרין קארד אשר בו זכיתי הודות לסיועם המתמיד.

  מהנדס מג'ידי מ. ג'אפארע 9 פברואר 2013 ערב הסעודית

  המלצה מאת מהנדס מג’ידי מ. ג’אפארע מערב הסעודית
 • בעלי זכה בהגרלת הגרין קארד לשנת 2012. החלטנו להסתייע בשירותי משרד עו"ד המתמחה בהגירה ובחרנו בשירותי משרד עו"ד דותן כהן להסתייע בהם לקבלת הגרין קארד.

  ברצוננו להודות לצוות המעולה של משרד עו"ד דותן כהן אשר טיפל בנו: מייקל רוזנטל, עאסם שייח' ואריקה שיין, אשר הגשימו את חלומנו. (more…)

  המלצה מאת ג’מילה וסאלים מטוניסיה
 • זהו מכתב קצר המשבח את איכות השירות והייעוץ המצוין שמשפחתנו קיבלה ממשרד עו"ד דותן כהן. (more…)

  המלצה מאת אהרן ג. דיאמונד מדרום אמריקה
 • מומלצים בכל פה; מקצועיותם, יעילותם וההכנה הדקדקנית בכל שלב של אנשי משרד עו"ד דותן כהן סייעו לי ולמשפחתי בת 5 הנפשות להשיג את הגרין קארד באופן שנראה שיא הקלות. (more…)

  המלצה מאת מאזן אפאנה מערב הסעודית
 • אמליץ ללא היסוס על שירותי משרד עו"ד דותן כהן לכל מי שיתעניין בשירותיהם להשגת גרין קארד. התרשמתי מאוד מהמקצועיות שהפגין צוות המשרד בארגון המסמכים, הקשר הישיר ללקוח הן באי מייל והן טלפונית, הכנת רשימת המסמכים הנדרשים (והסבר היכן וכיצד להשיגם במידה שהם חסרים), הכנה לראיון, ולבסוף גם בדיקה נוספת, טלפונית, לוודא ולאשר שכל המסמכים (more…)

  המלצה מאת קמל פאטאל, זמביה
 • מר רוזנטל היקר !

  אשמח להמליץ בפה מלא על שירותי משרד עו"ד דותן כהן לכל מי שרוצה להבטיח את סיכויו לקבלת גרין קארד ולהוכיח כי השירות שקיבלתי ממך היה אמין ומקצועי וכי עשית ככל יכולתך למעני," (more…)

  המלצה מנרימן נדלר שבדיה