03-7534000    info@Visa-Law.co.il

מדיניות פרטיות

איזה מידע אנו אוספים?

בעת הזמנת או רישום באתר שלנו, לפי הענין, אתה עשוי להתבקש להזין שלך: שם, דואר אלקטרוני כתובת או מספר טלפון. ייתכן, לעומת זאת, שתבקר באתר שלנו באופן אנונימי.

במה נשתמש במידע עבור?

כל מידע שאנו אוספים ממך ישמש באחת הדרכים הבאות:

; כדי להתאים אישית את החוויה שלך
(המידע שלך עוזר לנו לתת מענה יותר לצרכיו האישיים)

; כדי לשפר את השירות ללקוח
(המידע שלך עוזר לנו להגיב לבקשות שלך של שירות לקוחות ותמיכה הצרכים בצורה יעילה יותר)

; לעיבוד תנועות

המידע שלך, בין אם ציבורי או פרטי, לא להיות נמכר, החליפו, להעביר, או שניתנה לכל חברה אחרת מכל סיבה שהיא, ללא הסכמתך, אחר מאשר במטרה מפורשת לספק את המוצר או השירות המבוקש.

; כדי לנהל תחרות, קידום, סקר או תכונה אחרת באתר

; לשלוח מיילים תקופתי

כתובת הדוא ל שסיפקת עבור עיבוד הזמנות, עשוי לשמש כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים ההזמנה, ובנוסף, לקבל החברה מדי פעם חדשות, עדכונים, הקשורים מידע מוצר או שירות, וכו ‘.

הערה: אם בכל עת אתה רוצה לבטל את המנוי לקבל הודעות, אנו כוללים מפורט את המנוי ההוראות בחלק התחתון של כל הודעת דואר אלקטרוני.

כיצד אנו להגן על המידע שלך?

אנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על הבטיחות של המידע האישי שלך בעת הזמנה או הזן, לשלוח או לקבל גישה למידע האישי שלך.

אנו מציעים את השימוש שרת מאובטח. כל המידע הרגיש הוא מועבר באמצעות טכנולוגיית Secure Socket Layer (SSL), ואז מוצפנים לתוך שלנו תשלום gateway ספקי מסד נתונים רק כדי להיות נגיש על ידי מי שהוא מוסמך עם זכויות הגישה למערכות אלו, נדרשים? לשמור את המידע בסוד.

אנו אוספים מידע כללי ממך בעת הרישום באתר שלנו.

לאחר תנועה, את המידע הפרטי שלך (ביטוח לאומי, כספים, וכו ‘) יישמר בתיק במשך יותר מ- 60 יום לעקוב התוכנית התשלום שהלקוח חתם על זה

אנו משתמשים בעוגיות?

אנו לא משתמשים בעוגיות.

האם אנחנו מוסרים מידע לגורמים חיצוניים?

איננו למכור, לסחור, או להעביר בדרך אחרת לגורמים חיצוניים מידע המאפשר זיהוי אישי שלך. זה לא כולל צד שלישי אשר מסייעים לנו בתפעול האתר, ניהול העסק או מתן שירות, כל עוד גורמים אלה מסכימים לשמור מידע זה בסודיות. אנו עשויים גם לשחרר את המידע שלך כאשר אנו מאמינים הצורך לציית לחוק, לאכוף את מדיניות האתר או להגן על הזכויות שלנו או של אחרים, רכוש או בטיחות. עם זאת, לא אישי מידע המאפשר זיהוי אישי ייתכן יינתן לגורמים אחרים לצורך שיווק, פרסום או שימושים אחרים.

קישורים חיצוניים

לעיתים, שיקול דעתנו, אנחנו עשויים לכלול או להציע מוצרים של צד שלישי או שירותים באתר האינטרנט שלנו. אתרי צד שלישי אלה יש מדיניות פרטיות עצמאית ונפרדת. לכן יש לנו כל אחריות או חבות עבור הפעילויות של אתרים אלה. למרות זאת, אנו שואפים בהגנה על השלמות של האתר שלנו ומקבלים בברכה כל משוב על אתרים אלה.

קליפורניה פרטיות מקוונת לחוק שמירה

מכיוון שאנו מעריכים את פרטיותך לקחנו את אמצעי הזהירות הדרושים כדי לעמוד בדרישות חוק הגנת הפרטיות המקוונת קליפורניה. אנחנו ולכן לא תפיץ את המידע האישי שלך לגורמים חיצוניים ללא הסכמתך.

ילדים פרטיות מקוונת לחוק שמירה

אנחנו בהתאם לדרישות של COPPA (ילדים באינטרנט חוק הגנת הפרטיות), ואנחנו לא אוספים מידע מאף אחד מתחת לגיל 13. האתר, המוצרים והשירותים שלנו כולם מופנים אנשים לפחות 13 שנה ומעלה.

שיטות תשלום

DCLO אינו שומר את פרטי כרטיס האשראי על השרתים שלה.

מדיניות החזר כספי

על פי ההסכם שנחתם עם הלקוח. בכל מקרה, אם הלקוח הגיע השלב הראשון, דמי שירות של 950 ארה ב דולר יישמר ב- DCLO, השאר יוחזר ללקוח תוך 30 יום.

מדיניות פרטיות מקוונת בלבד

מדיניות פרטיות מקוונת זו חלה רק על מידע הנאסף דרך האתר ולא על מידע שנאסף באופן לא מקוון.

תנאים והתניות

אנא בקרו גם סעיף התנאים וההתניות שלנו לבסס את השימוש כתבי ויתור, הגבלת אחריות המפקחים על השימוש באתר האינטרנט שלנו בכתובת www.Reloction-Law.com.

הסכמתך

באמצעות האתר שלנו, אתה מביע את הסכמתך למדיניות הפרטיות שלנו.

שינויים במדיניות הפרטיות שלנו

אם נחליט לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו, נפרסם את השינויים בדף זה.

פנייתך

אם יש שאלות כלשהן בנוגע למדיניות פרטיות זו ניתן לפנות אלינו באמצעות המידע שלהלן:

www.visa-law.co.il